У Луцьку засудили злочинців

Дослухавшись до доводів прокурорів, апеляційний суд Волинської області призначив суворішу міру покарання двом мешканцям села Малеве Демидівського району Рівненської області, які викрадали майно з автомобілів волинян, а також незаконно заволоділи двома автівками. Про це пише ЛУЦЬК СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Волинської області.

Упродовж десяти днів квітня минулого року 20-річний та 21-річний молодики, промишляючи в селах Луцького району, заволоділи автомобілями “ВАЗ-21063” та “Ауді-100”, а з двох інших незамкнених авто викрали майна на суму понад 13 тис. грн.

Зваживши на молодий вік зловмисників, визнання ними вини, щире розкаяння і те, що до кримінальної відповідальності вони притягувалися вперше, Луцький міськрайонний суд визнав їх винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 185 та ч.2 ст. 289 Кримінального кодексу України, й призначив обом покарання у виді 5 років позбавлення волі зі встановленням 3-річного іспитового строку.

Не погодившись із занадто м’яким покаранням, прокуратура Волинської області оскаржила вирок суду першої інстанції в апеляційному порядку.

Приставши на думку прокурорів, апеляційний суд Волинської області призначив обом обвинуваченим покарання у виді 6 місяців арешту.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району